HOBİLERİM

  Ana sayfa   Fotogaleri   Hastalıklar   Linkler    Muayenehanem 

BENDENİZ DR. SEMİH AĞANOĞLU

       27/08/1967 tarihinde, Adana'da, yedi kardeşin altıncısı olarak dünyaya geldim.       

  

 

1. Resim Yapmak

 

Mutlu bir çocukluk döneminin ardından ilkokul eğitimimi Şehitduran ilkokulunda, orta eğitimimi önce Hürriyet ortaokulunda ve sonra 23 Nisan ortaokulunda yaptım. Lise eğitimimi ise Adana Erkek Lisesinde tamamladım. 1984 yılı ÖSYM  sınavında ilk tercihim olan Ç.Ü. Tıp Fakültesini kazandım. Ders, gezi ve eğlence ile dolu altı yıllık tıp eğitiminin sonunda 1990 yılında Tıp fakültesinden mezun oldum.

 

2- Basketbol ve tenis oynamak

Eylül/1990-Aralık/1992 dönemleri arasında Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Acil Servisinde pratisyen hekim olarak meslek hayatıma başladım.

 3- Yüzmek

 Eylül/1992 TUS sınavında İstanbul Heybeliada Sanatoryumu Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezinde Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz ihtisasını kazandım. Aralık/1992- Mayıs/1997 dönemleri arasında bu merkezde ihtisasımı yaptım. 

 

 

4- Fotoğraf çekmek

  İhtisasımı aldıktan sonra, kısa bir dönem için bu merkezde uzman hekim olarak çalıştım. Kasım/1997 tarihinde tayin olduğum Rize Devlet Hastanesinde göreve başladım. Doğa cenneti olan Rize'de Temmuz/2000 tarihine kadar görev yaptım. Daha sonra tayin olduğum Adana Göğüs Hastalıkları Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışmaya başladım. Eylül/2001 tarihinde tekrar Karadeniz'e Rize'ye döndüm. Halen bu görevime devam etmekteyim...

 

5- Bilgisayarda sörf yapmak

              

 

 

 Ana sayfa   Fotogaleri   Hastalıklar   Linkler    Muayenehanem